INFORMACJE O FIRMIE

MAKRUM Project Management Sp. z o.o. jest producentem maszyn oraz dostawcą rozwiązań technologicznych przeznaczonych dla przemysłu wydobycia i przetwórstwa surowców mineralnych. Projektujemy również i wytwarzamy maszyny i urządzenia dla przemysłu cementowego, chemicznego, rafineryjnego, spożywczego, branży papierniczej i innych sektorach przemysłu.

Do dnia dzisiejszego wyprodukowaliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń, takich jak: kruszarki młotkowe, szczękowe, udarowe, stożkowe, walcowe, młyny kulowe, sitowe, suszarnie obrotowe, oraz inne urządzenia wykorzystywane w procesie wytwórczym wielu przedsiębiorstw produkcyjnych.

MAKRUM Project Management jest również producentem części zamiennych do wyżej wymienionych urządzeń, jak również innych podzespołów i maszyn stosowanych w różnych branżach przemysłu. Wykonujemy również ciężkie konstrukcje spawane, które wymagają obróbki, służące do budowy różnego rodzaju ciężkich maszyn, pojazdów, dźwigów, urządzeń okrętowych i urządzeń wykorzystywanych w sektorze offshore i marine.

MAKRUM Project Management zatrudnia doświadczonych inżynierów z zakresu technologii, konstrukcji, spawalnictwa, inżynierii materiałowej. Wspierają nas również eksperci  z dziedzin logistyki, zaopatrzenia i finansów. Do każdego projektu wnosimy wieloletnie doświadczenie połączone z ugruntowaną praktyką. Nasz zespół jest otwarty na nowoczesne rozwiązania.

Obok własnej bazy produkcyjnej, lata działalności pozwoliły nam również wypracować sieć zaufanych dostawców i podwykonawców co bezpośrednio wpływa na  jakość oferowanych produktów.
folder-makrum-projekt-managment-2016.png
Makrum Project Management