MODULO

Automatyczne Systemy Parkingowe

automatyczne-systemy-parkowania-MODULO
Katalog MODULO
Automatyczne Systemy Parkingowe MODULO to skuteczne rozwiązanie problemu parkowania w zatłoczonych aglomeracjach miejskich i nie tylko. Systemy MODULO idealnie sprawdzają się w gęstej zabudowie miasta. Dzięki modułowej budowie parkingi MODULO umożliwiają zwielokrotnianie istniejących miejsc parkingowych nawet kilkunastokrotnie.

Automatyczne systemy parkingowe MODULO  mogą być stosowane jako nowoczesny garaż dla samochodów.
Mogą stanowić integralną część budynku, jak i niezależny wolnostojący obiekt. Wykorzystując automatyczne systemy parkingowe MODULO w trakcie realizacji  budynków mieszkalnych czy biurowych, MODULO przyczyni się do wzrostu atrakcyjności takich obiektów, a tym samym do większego zainteresowania zakupem i najmem powierzchni w takich obiektach. 

MODULO jest całkowicie autorskim rozwiązaniem. Starannie wyselekcjonowane podzespoły hydrauliczne, a także zaawansowane technologicznie systemy automatyki przemysłowej sprawiają, że MODULO zapewniają
łatwość obsługi i bezpieczeństwo - zarówno dla użytkownika jak i  zaparkowanych  pojazdów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów hydraulicznych, które w przeciwieństwie do elektrycznych, wykorzystują energię elektryczną tylko w trakcie parkowania pojazdu,  automatyczne systemy parkingowe MODULO są całkowicie przyjazne środowisku.  


ZOBACZ FILM

Liderzy innowacyjnego programowania - MODULO