MODULO ROTARY

INFORMACJE:

MODULO ROTARY to automatyczny system parkingowy, który należy do grupy parkingów tzw. niezależnych. Oznacza to, że  użytkownik zaparkowanego pojazdu nie jest zależny od zaparkowanych już wcześniej samochodów. System parkingowy przeznaczony jest dla deweloperów i inwestorów,  którzy mogą go w łatwy sposób wkomponować w projekt swojej inwestycji, umieszczając go zarówno wewnątrz budynku, jak również jako wolnostojący obiekt.

Parking MODULO ROTARY został skonstruowany z myślą o zagospodarowaniu małych przestrzeni (np. długie i wąskie uliczki), które w łatwy sposób można zamienić na  nowoczesny parking. Dostęp do parkingu jest tylko z jednego miejsca, a wjazd / wyjazd z parkingu może zostać skonfigurowany dowolnie. Standardowo strefa transferowa znajduje się na poziomie dolnym w skrajnym położeniu.

MODULO zapewniają łatwość obsługi i bezpieczeństwo - zarówno dla użytkownika jak i  zaparkowanych  pojazdów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów hydraulicznych, które w przeciwieństwie do elektrycznych, wykorzystują energię elektryczną tylko w trakcie parkowania pojazdu,  automatyczne systemy parkingowe MODULO są całkowicie przyjazne środowisku.