MODULO SINGLE PLATFORMS

Automatyczny system parkingowy MODULO SINGLE PLATFORM jest urządzeniem, które powiela ilość miejsc parkingowych w sposób niezależny. Oznacza to, że wjazd i wyjazd pojazdu z dowolnej platformy MODULO SINGLE nie jest  zależy od pozostałych użytkowników platformy parkingowej.

Z założenia system parkingowy MODULO przeznaczony jest do użytku osób, które mają przypisane
miejsce na platformie parkingowej bezpośrednio do siebie. W przypadku, gdy system ma być zastosowany do użytku częściowo publicznego np. miejsca dolne na platformie parkingowej są dedykowane, a miejsca górne przeznaczone dla powszechnego użytkowania - parking MODULO SINGLE musi zostać skonfigurowany w odpowiedni sposób. Taka funkcjonalność pozwala  na łatwe zarządzanie miejscami parkingowymi  np. biurowcach, urzędach lub galeriach handlowych, gdzie oprócz pracowników, parkować będą również interesanci lub klienci.

MODULO zapewniają łatwość obsługi i bezpieczeństwo - zarówno dla użytkownika jak i zaparkowanych  pojazdów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów hydraulicznych, które w przeciwieństwie do elektrycznych, wykorzystują energię elektryczną tylko w trakcie parkowania pojazdu,  automatyczne systemy parkingowe MODULO są całkowicie przyjazne środowiskuKarta-techniczna-MODULO-SINGLE
KartaTechniczna SINGLE PLATFORM